به‌روزرسانی اندروید ۱۳ با ویژگی‌های جدید برای عموم کاربران Nothing Phone 1 دردسترس قرار گرفت

Nothing Phone

ناتینگ به‌روزرسانی Nothing OS 1.5 مبتنی‌بر اندروید ۱۳ را با قابلیت‌های جدید و بهینه‌سازی‌های متعدد برای دارندگان گوشی Nothing Phone (1) منتشر کرد.گوشی ناتینگ فون ۱ در زمان معرفی کاملاً نشان داد که وجه‌تمایزهای زیادی با دیگر گوشی‌های اندرویدی بازار دارد.این گوشی از ویژگی‌های بسیار جالب و کاربردی بهره می‌برد. اکنون ناتینگ فون ۱ اولین آپدیت خود پس‌از ۷ ماه از زمان عرضه به بازار را دریافت کرده است.

ناتینگ در فهرست تغییرات نسخه‌ی جدید Nothing OS به موارد زیادی اشاره کرده است.  این آپدیت با نام Nothing OS 1.5 حدود ۱٫۲۵ گیگابایت حجم دارد و ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی مثل برنامه‌ی هواشناسی جدید، بخش کنترل رسانه‌ی جدید و بهبود رابط‌کاربری دوربین را به‌ارمغان می‌آورد. علاوه‌براین بهینه‌سازی‌های زیادی در این به‌روزرسانی اعمال شده است.

در کنار این موارد، احتمالاً مهم‌ترین دلیل دارندگان ناتینگ فون وان برای نصب به‌روزرسانی جدید، بهبود زمان بارگذاری اپلیکیشن‌ها است. ناتینگ ادعا می‌کند که پس از نصب Nothing OS 1.5.2 سرعت اجرای اپلیکیشن‌ها تا ۵۰ درصد بهبود می‌یابد.

و انیمیشن‌های سیستمی نیز نرم‌تر و سریع‌تر اجرا می‌شوند.

 Nothing Phone

از دیگر ویژگی‌های Nothing OS 1.5 می‌توان به افزایش دقت حسگر اثرانگشت، صفحه‌ی تنظیمات سریع شبکه، پشتیبانی چندزبانه از برنامه‌ها، بهینه‌سازی مصرف باتری و امکان بستن کامل برنامه‌های فعال در پس‌زمینه اشاره کرد.

این برند قبلا برای توسعه‌ی به‌روزرسانی‌های جدید سراغ توسعه‌دهندگان خارجی می‌رفت.

کاربرانی که پیش‌تر نسخه‌ی بتا را دریافت نکرده بودند، باید کمی بیشتر منتظر بمانند. ظاهرا ناتینگ به‌روزرسانی اندروید ۱۳ را به‌صورت مرحله‌ای منتشر می‌کند.

به‌نوشته‌ی GSMArena، کاربران گوشی هوشمند Nothing Phone (1) می‌توانند با نصب Nothing OS 1.5 از پیش‌نمایش جدید کلیپ‌برد استفاده کنند و ازطریق برنامه‌ی دوربین به‌طور مستقیم به اسکنر کد QR دسترسی داشته باشند.

این به‌روزرسانی اکنون به‌طور عمومی برای همه‌ی کاربران منتشر شده است و می‌توان با مراجعه به برنامه‌ی تنظیمات و بخش آپدیت‌ها، آن را دانلود و نصب کرد.

 Nothing Phone