سری شیائومی ۱۳ در تاریخ ۷ اسفند راهی بازار جهانی می‌شوند

شیائومی قصد دارد امشب جدیدترین گوشی پرچمدار خود را برای بازارهای جهانی رونمایی کند.شیائومی تأیید کرده که سری ۱۳ از پرچم‌دارانش قرار است رسما وارد بازار جهانی شوند. این گوشی‌ها که اواخر سال ۲۰۲۲ رونمایی شدند، هم اکنون در بازار چین برای خرید در دسترس قرار دارندشیائومی در بیانیه‌ای می‌گوید امشب ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران، کنفرانسی مطبوعاتی در نمایشگاه MWC 2023 برگزار می‌کند. در این مراسم شاهد رونمایی گوشی‌های سری شیائومی ۱۳ برای بازارهای جهانی خواهیم بود.

 

نقد و بررسی شیائومی 13 ؛ با Xiaomi 13 آشنا شوید - گوشی ریویو

 

چینی‌ها پیش‌تر xiaomi 13 را برای بازار چین معرفی کرده بودند. این گوشی پرچمدار که به همراه xiaomi 13 پرو رونمایی شد، پردازنده‌ی پرقدرت و طراحی مدرن دارد و از نمایشگر باکیفیت استفاده می‌کند.

شیائومی ۱۳ در کانفیگ پایه با هشت گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی ذخیره‌سازی ۳٬۹۹۹ یوان (۵۷۵ دلار) قیمت دارد. کانفیگ پایه‌ی شیائومی ۱۳ پرو با رم و حافظه‌ی ذخیره‌سازی مشابه برچسب قیمت ۴٬۹۹۹ یوان (۷۲۰ دلار) را یدک می‌کشد. امشب قیمت این گوشی‌ها در بازارهای جهانی اعلام می‌شود.

کنگره‌ی جهانی موبایل ۲۰۲۳ از امروز به‌صورت رسمی آغاز می‌شود. این نمایشگاه در سال‌های نه‌چندان دور بسیار هیجان‌انگیز بود، اما امروزه از رونق افتاده، چون اکثر شرکت‌ها ترجیح می‌دهند رویداد اختصاصی برگزار کنند. رونمایی xiaomi 13 یکی از مهم‌ترین اتفاقات MWC است.

 

بررسی شیائومی 13 پرو ؛ نگاه نزدیک به مشخصات و قابلیت‌ها