به‌روزرسانی شیائومی ۱۳ اولترا عملکرد گیمینگ و عمر باتری این گوشی را ارتقا می‌دهد

شیائومی ۱۳ اولترا جدیدترین گوشی هوشمند پرچمدار این برند است که مجهز به بهترین سیستم دوربین در کلاس خود و صفحه‌نمایشی قدرتمند است. این گوشی مجموعه‌ای ایده‌آل با پردازنده قدرتمند، شارژ سریع و عمر باتری مناسب ارائه می‌دهد.این محصول به تراشه‌ی پرچمدار کوالکام مجهز شده و عمر باتری بسیار خوبی ارائه می‌دهد.

شیائومی ۱۳ اولترا به‌عنوان گوشی گیمینگ تبلیغ نمی‌شود، اما سیستم-روی-چیپ Snapdragon 8 Gen 2 به دارندگان این دستگاه اجازه می‌دهد حتی سنگین‌ترین بازی‌ها را به‌راحتی اجرا کنند.

آپدیت گوشی‌ شیائومی 13 اولترا عملکرد گیمینگ و عمر باتری بهبودیافته

ویژگی‌های بهبودیافته شیائومی ۱۳ اولترا

آپدیت جدید برای دستگاه‌های شیائومی ۱۳ اولترا موجود در چین منتشر می‌شود. ناگفته نماند که این گوشی هوشمند هنوز در بازار جهانی موجود نیست. آپدیت جدید این گوشی مشکل نرخ‌ فریم غیرعادی دستگاه را که پس‌ از باز‌شدن میکروفون بازی رخ می‌داد، برطرف کرده است. ظاهراً این اشکال باعث می‌شد که با استفاده از میکروفون هنگام باز‌شدن یک بازی، نرخ فریم کاهش یابد. به‌روزرسانی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اخیر این باگ را برطرف می‌کند و تضمین می‌کند که نرخ فریم حتی زمانی که میکروفون در حال استفاده است، ثابت می‌ماند.

علاوه‌براین به‌روزرسانی جدید شیائومی ۱۳ مشکل نمایش اشتباهی هشدارِ داغ‌کردن دستگاه را رفع می‌کند. اکنون این پیام فقط زمانی نشان داده خواهد شد که گوشی واقعاً بیش‌از حد گرم شده باشد. از طرف دیگر، مشکل مصرف غیرعادی باتری در پردازنده برطرف شده است. آپدیت جدید این گوشی پرچمدار همچنین شامل وصله‌ی امنیتی می ۲۰۲۲ می‌شود.

آپدیت جدید شیائومی 13 اولترا با بهبود در زمینه بازی و عمر باتری - ایستگاه  آی تی