آیپد
آیپد ارزان قیمت با تراشه A13 Bionic معرفی شد

شرکت اپل در جریان مراسم معرفی آیفون ۱۳ از آیپد ارزان قیمت جدید رونمایی کرد. این آیپد جدید که نسل نهم آیپد به حساب می‌آید، از امروز پیش فروش می‌شود و از هفته آینده هم راهی بازار خواهد شد. شود و از هفته آینده هم راهی بازار خواهد شد. این آیپد ارزان قیمت که به تراشه A13 Bionic مجهز شده از توان پردازشی بالایی برخوردار خواهد بود.

برای خرید و مشاهده قیمت انواع تبلت به سایت ما مراجعه کنید: تبلت

 

باید به این موضوع اشاره کنیم که آیپد جدید یک دوربین سلفی ۱۲ مگاپیکسلی دارد که از کیفیت مناسبی برخوردار خواهد بود. نسل نهم آیپداز نظر ظاهر شباهت زیادی به آیپد‌های سال‌های گذشته دارد و حتی همان دکمه خانه آشنا هم روی آن دیده می‌شود. این تبلت از یک دوربین پشت هم استفاده می‌کند.

 

پشتیبانی آیپد ارزان قیمت از قلم
پشتیبانی آیپد ارزان قیمت از قلم

به گفته اپل تراشه قرار گرفته روی این آیپد۲۰ درصد سریع‌تر از مدل‌های قبلی خواهد بود. این تبلت از صفحه نمایش ۱۰.۲ اینچی استفاده می‌کند که همان وضوح تصویر مدل‌های قبل را پیش روی کاربران قرار می‌دهد. جدیدترین تبلت شرکت اپل با سیستم عامل iPad OS 15 راهی بازار می‌شود. این سیستم عامل تجربه جدیدی از کار باآیپد را پیش روی کاربران قرار می‌دهد و از ویژگی‌های مولتیتسکینگ شگفت‌انگیزی بهره می‌برد.

شرکت اپل اعلام کرده که آیپد ارزان قمیت جدیدی که معرفی کرده یک مدل پایه با ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی دارد که با قیمت ۳۲۹ دلار راهی بازار می‌شود.  همچنین مشخص شده که این محصول از قلم و صفحه کلید هم پشتیبانی می‌کند.

براساس اطلاعات منتشر شده این تبلت در رنگ خاکستری راهی بازار خواهد شد.