مشخصات آنر۹۰و ۹۰پرو

آنر ۹۰

اولین تصاویر فاش‌شده از آنر ۹۰ و آنر ۹۰ پرو، گوشی‌هایی را نمایش می‌دهند که نمایشگر آن‌ها از چهار طرف خمیده شده است.آنر، زیرشاخه‌ی سابق هواوی، قصد دارد حدوداً یک هفته‌ی دیگر گوشی‌های سری Honor 90 را رونمایی کند. تصاویر فاش‌شده از آنر ۹۰ در دنیای واقعی حقیقت جالبی درباره‌ی این سری از گوشی‌ها دربر دارد: نمایشگری که از چهار طرف خمیده شده است (طراحی واترفال یا آبشاری).

اخیرا افشاگر چینی، دیجیتال چت استیشن، مدعی شد که گوشی‌های سری Honor 90 در قیاس با سری آنر ۸۰، کمترین تغییرات را به‌خود خواهند دید. این موضوع حالا در نخستین تصویر رسمی Honor 90 و آنر ۹۰ پرو حس می‌شود.

می‌بینید که مدل پرو (گوشی سمت راست)، همان طراحی شش‌ضلعی گرد شده را برای ماژول دوربین حفظ کرده است؛ با این تفاوت که دو برآمدگی آن حالا جدا از هم هستند. همچنین نیمه بالایی پنل عقب، بافت متفاوتی از نیمه پایینی دارد.

هواوی پیش‌تر گوشی‌هایی با نمایشگر آبشاری تولید کرده است؛ اما نمایشگر هیچ‌یک از این دستگاه‌ها از چهار طرف خمیده نشده بود. دستگاه‌های جدید آنر از طراحی جالبی بهره می‌گیرند. مدل استاندارد نمایشگری با حفره‌ی دایره‌ای دارد و مدل پرو از نمایشگری با حفره‌ی کپسولی استفاده می‌کند.

 

مشخصات و تصاویر آنر 90 و 90 پرو با دوربین های 200 مگاپیکسلی فاش شد | سوکت مگ

بر اساس اطلاعات موجود، این گوشی هم مانند مدل قبلی، از تراشه اسنپدراگون ۸ پلاس نسل ۱ قدرت می‌گیرد. دوربین اصلی، ۲۰۰ مگاپیکسلی (سنسور ایزوسل HP3) و صفحه نمایش آن، خمیده با رزولوشن ۱۲۲۴p توصیف شده است. ظاهرا Honor 90 پرو از شارژ سریع ۹۰ وات پشتیبانی می‌کند و این یکی از ویژگی‌های ارتقایافته آن محسوب می‌شود.

در سوی دیگر، آنر ۹۰ نیز دو برآمدگی دوربین جدا از هم و بافت لکه‌دار روی پنل عقب دارد. سرعت شارژ این مدل اما همان ۶۶ وات باقی مانده است.

به‌نوشته‌ی هواوی سنترال، تصاویر منتسب‌به سری Honor 90 را حساب کاربری WHYLAB در شبکه‌ی اجتماعی ویبو فاش کرده است. ظاهراً آنر قصد دارد گوشی‌های جدید را در رنگ‌های نقره‌ای، آبی، مشکی و سبز یشمی روانه‌ی بازار کند.

برخی از مشخصات سخت افزاری آنر ۹۰ پرو فاش شدند