بهترین VPN برای اندروید

با استفاده از این برنامه‌های VPN Android، می‌توانید در حالی که هویت خود را پنهان می‌کنید، به صورت ناشناس مرور کنید، از حریم خصوصی خود محافظت کنید و سانسور یا محدودیت‌های جغرافیایی را به صورت آنلاین دور بزنید. امروز در این مقاله طولانی اما جذاب به شما چندین وی پی ان رایگان برای گوشی های اندرویدی معرفی خواهیم کرد و به راحتی از شر فیلتر راحت بشید.

Turbo VPN ۳.۸.۷.۲ VPN Android

Turbo VPN –  رایگان نامحدود برای اندروید، می‌توانید از محدودیت‌های دسترسی به سایت‌ها اجتناب کنید و همچنین تحت یک آدرس IP جعلی مرور کنید.

Turbo VPN VIP APK 3.4.5 (MOD Unlocked) Download

ExpressVPN ۱۰.۵۷.۱ VPN Android

بهترین VPN برای دستگاه های Android به کاربر این امکان را می دهد که از داده های شخصی خود در اینترنت محافظت کند و هرگونه محدودیت را دور بزند.

کاربران اینترنت به طور فزاینده ای آگاه هستند که حفاظت از حریم خصوصی آنها یک امر ضروری است. استفاده از سرویس‌های پروکسی VPN، هنگامی که صحبت از اتصال به اینترنت به میان می‌آید، به آن‌ها اجازه می‌دهد از ناشناس بودن آنلاین و همچنین اطلاعات شخصی خود محافظت کنند و همچنین به شما امکان می‌دهد به محتوایی دسترسی داشته باشید که به دلایل کپی رایت محدود شده است یا سانسور سایت‌های مسدود شده را دور بزنید. با توجه به موقعیت جغرافیایی خود

ExpressVPN یک پروکسی VPN سریع برای دستگاه های اندرویدی است که به ویژه برای ایمن نگه داشتن کاربران خود طراحی شده است.

 

ExpressVPN Review (2021) | Safe And Worth It? | Guide + Coupon

OpenVPN ۰.۷.۴۱  VPN Android

OpenVPN یک سرویس گیرنده VPN منبع باز است که بدون مجوز روت کار می کند و به شما امکان می دهد برای مرور رایگان به سرور VPN متصل شوید.

اینترنت، مانند هر چیز دیگری، بسیاری از تهدیدها را پنهان می کند. این یک تمرین خوب است که از طریق یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN متصل شوید، که به شما امکان می‌دهد تا اطلاعات خود را خصوصی نگه دارید در حالی که همچنان به سایت‌های مسدود شده دسترسی دارید. این برنامه که توسط Arne Schwabe توسعه یافته است، یک کلاینت منبع باز مبتنی بر پروژه OpenVPN منبع باز است که از طریق API VPNService Android کار می کند. همچنین به دستگاه روت شده نیاز ندارد و به مجوزهای بسیار کمی نیاز دارد. بیایید ببینیم چگونه کار می کند.

بدون محدودیت از سایت ها بازدید کنید

قبل از استفاده از OpenVPN ، باید در نظر داشته باشیم که این برنامه یک کلاینت است که می توانیم از آن برای اتصال به سرور VPN استفاده کنیم . یعنی VPN نیست، برای استفاده از این ابزار باید آن را پیدا کنیم.

به عبارت دیگر: این یک برنامه کاربردی برای کاربران پیشرفته است، زیرا شامل چندین گزینه پیکربندی و گزینه برای وارد کردن پروفایل است. راه‌اندازی آن نسبت به برنامه‌های VPN استاندارد بسیار سخت‌تر است، اما برای کسانی که می‌دانند چگونه از شخصی‌سازی و تجربه VPN خود بیشترین بهره را ببرند، عالی است.

How to Install OpenVPN Client | UNBLOG

Snap Master VPN ۷.۷.۶.۲ VPN Android

چیزی در کشور شما موجود نیست؟ VPN راه حل است، هنگام دانلود Snap Master VPN در اندروید، محتوای محدودی را برای کشورهای دیگر مشاهده خواهید کرد

Snap Master VPN برای محافظت از هویت شما و دسترسی به سایت های مسدود شده در کشور شما ایده آل است. تلفن شما ایمن، ناشناس و خصوصی تضمین شده است. این عملکرد رمزگذاری اتصال اینترنت برای جلوگیری از ترس های غیر ضروری به دلیل UDP یا TCP را دارد.

او چگونه کار می کند

یک شبکه خصوصی مجازی به شما این امکان را می دهد که یک اتصال امن به شبکه دیگری از طریق اینترنت ایجاد کنید. این بدان معنی است که شما می توانید از اینترنت استفاده کنید که گویی در منطقه شبکه VPN هستید که در صورت نیاز به دسترسی به محتوای محدود جغرافیایی بسیار راحت است.

پس از نصب برنامه ، باید به برنامه اجازه دهید یک شبکه VPN ایجاد کند، و در اصل، همین. هنگام اتصال، می توانید انتخاب کنید که به کدام سرورهای VPN می خواهید دسترسی داشته باشید تا کل اینترنت را در دسترس داشته باشید.

مانند همه برنامه های رایگان، نسخه پریمیوم دارد، در این مورد VIP، باز کردن بهترین ویژگی ها و قابلیت ها گنجانده شده است. بررسی های برنامه کاملاً مثبت است، بنابراین توصیه می شود.

شما می توانید محدودیت های جغرافیایی را بشکنید و تنها با یک کلیک به هر محتوایی از هر نقطه دسترسی داشته باشید. این بدان معناست که ممکن است بتوانید به سایت ها و برنامه هایی که در کشور شما در دسترس نیستند دسترسی داشته باشید. شما به مرورگرهای خاص یا برنامه های کاربردی دیگر نیاز ندارید. تلفن شما هر زمان که بخواهید همان جایی است که می خواهید.

Snap Master VPN 7.7.6.2 - Download for Android APK Free

KUTO VPN ۲.۲.۱۴ VPN Android

نگران حریم خصوصی آنلاین هستید یا می خواهید از انسداد جغرافیایی عبور کنید؟ سپس به KUTO VPN App VPN نیاز دارید

اینترنت فضای خارق العاده ای است که در آن می توانید چیزهای شگفت انگیز بسیاری را پیدا کنید… اما همچنین خطرات و تهدیدها را نیز در آن می بینید. یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN می تواند به شما در جلوگیری از بسیاری از این خطرات کمک کند و در عین حال مرور ایمن و خصوصی را ارائه دهید .

چگونه جلسه آنلاین خود را ایمن کنیم

KUTO VPN یک ابزار امنیتی برای دستگاه های اندرویدی است که یک شبکه خصوصی مجازی کاربردی با ویژگی های مختلف ارائه می دهد. و بهترین چیز این است که در ترافیک رایگان و نامحدود است.

از یک طرف، شما می توانید از طریق سرورهای سراسر جهان به اینترنت متصل شوید و از مرور خصوصی، امن و سریع و همچنین کاملاً محرمانه لذت ببرید، زیرا اطلاعات شما هرگز فاش نمی شود.

از سوی دیگر، یک نقطه دسترسی برای اشتراک گذاری اتصال با پایانه های دیگر و حتی رایانه ها وجود دارد. و این همه چیز نیست، زیرا این برنامه شامل یک مرورگر امن برای مرور وب در حریم خصوصی کامل و پخش ویدیوها است. شما همچنین می توانید برنامه هایی را که می خواهید با VPN استفاده کنید انتخاب کنید.

KUTO VPN - A fast, secure VPN - Apps on Google Play

Proxy Master ۲.۲.۰ VPN Android

از حریم خصوصی خود با Proxy Master محافظت کنید، برنامه ای برای دستگاه های Android با پهنای باند نامحدود

در هنگام مرور اینترنت نگران امنیت داده های خود هستید؟ با این ابزار که توسط متخصص امنیت Hotspot VPN Lab توسعه یافته است ، از اتصال خصوصی، سریع و راحت به دستگاه اندرویدی خود لذت ببرید . ما به شما خواهیم گفت که این VPN چگونه کار می کند.

اتصال به اینترنت از طریق سرورهای بین المللی در سراسر جهان

مطمئناً بیش از یک بار به شما توصیه شده است که از طریق یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) به اینترنت متصل شوید. این یک راه عالی برای محافظت از داده‌های خود در حین مرور است، در حالی که همچنان به سایت‌های دارای محدودیت جغرافیایی دسترسی دارید و فایروال‌ها را دور می‌زنید.

برنامه Proxy Master این و موارد دیگر را ارائه می دهد. کار آن ساده تر از دستگاه پستانک است. فقط باید ابزار را اجرا کنید و نماد آبی بزرگ را با یک هواپیمای کاغذی لمس کنید.

در عرض چند ثانیه به یک سرور بین المللی امن متصل خواهید شد. علاوه بر این، همیشه می توانید گزارش اتصال را بررسی کنید ، جایی که آدرس IP سرور، کشور و زمان اتصال و همچنین سرعت دانلود و آپلود را مشاهده خواهید کرد. برای قطع اتصال، به سادگی همین روند را دنبال کنید.

اگر سروری را انتخاب نکنید، سیستم به طور خودکار شما را متصل می کند. با این حال، با کلیک بر روی نماد پرچم، لیست قابل توجهی از سرورهای سراسر جهان را باز خواهید کرد . قبل از اینکه یکی از چندین گزینه را انتخاب کنید، می‌توانید درصد استفاده و تأخیر آن را نیز ببینید. اما این همه چیز نیست، زیرا می توانید ترافیک بین برنامه ها را تغییر دهید.

این برنامه رایگان پهنای باند نامحدود را بدون نیاز به ثبت نام، روت یا مشکلات مشابه ارائه می دهد.

VPN Proxy Master MOD APK 2.1.5 Terbaru 2022 (VIP unlocked) - Gimana.net

سرعت VPN ۴.۰.۵ | Speed VPN  VPN Android

Speed ​​VPN برنامه ای است که یک سرویس VPN برای گشت و گذار در آزادی کامل، محافظت از ناشناس بودن شما و دور زدن مسدود کردن و سانسور ارائه می دهد.

مرور بدون هیچ گونه محدودیت یا مسدود کردن یا محافظت از هویت یکی از دو ویژگی اصلی ارائه شده توسط یک سرویس VPN است. Speed ​​VPN برنامه ای است که به ما امکان می دهد از این مزایا و مزایای دیگر در هنگام استفاده از اندروید بهره مند شویم.

این نمی تواند ساده تر باشد – فقط هر سروری را انتخاب کنید

داشتن یک آدرس IP جعلی در کشور دیگر بسیار آسان است – لیست سرورهای موجود را گسترش داده و آن را انتخاب کنید. بنابراین، تمام ترافیک اتصال شما از طریق آن عبور می کند و ناشناس بودن شما هنگام بازدید از هر صفحه وب یا سرویس محافظت می شود. در عین حال، می توانید به صفحات وب مسدود شده در کشور شما یا خدمات آنلاینی که در منطقه شما در دسترس نیستند، مانند یک بازی آنلاین، دسترسی داشته باشید.

استفاده از برنامه بسیار ساده است: سروری را برای شروع اتصال انتخاب کنید و زمانی که دیگر نمی‌خواهید از آن استفاده کنید، آن را غیرفعال کنید. این ویژگی های اصلی زیر را ارائه می دهد:

 • تعداد زیادی سرور با پهنای باند بالا.
 • با اینترنت موبایل و وای فای کار می کند.
 • داده ها ثبت نشده است: فعالیت شما در هیچ کجا ثبت نخواهد شد.
 • رابط کاربری ساده
 • هیچ محدودیت زمانی یا داده ای وجود ندارد.
 • بدون ثبت نام یا تنظیمات مورد نیاز است.

دانلود speed vpn

Thumb Access ۲.۲.۰ VPN Android

آیا نگران امنیت آنلاین هستید؟ آیا نیاز به اتصال از طریق سرور در کشور دیگری دارید؟ اپلیکیشن Thumb Access و VPN آن راه حلی است که شما نیاز دارید

اگر می خواهید از خطرات آنلاین جلوگیری کنید، محافظت از اتصال آنلاین شما مهم است. شبکه خصوصی مجازی یا VPN این اپلیکیشن به شما کمک می کند از بسیاری از این خطرات محافظت کنید.

شبکه خصوصی مجازی ساده برای اندروید

Thumb Access یک VPN برای دستگاه های Android با یک رابط عمومی است. اما در ظاهر هیچ کس نمی گوید که این چنین ابزاری است.

استفاده از آن آسان است. فقط کافیست دکمه روی صفحه اصلی را لمس کنید و در عرض چند ثانیه سیستم شما را به یک سرور تصادفی متصل می کند. با این حال، می توانید سروری را در یک کشور خاص از منوی کشویی انتخاب کنید.

اتصال رایگان ۱۵ دقیقه طول می کشد . می توان آن را برای یک ساعت دیگر تمدید کرد، اما ابتدا باید تبلیغات را تماشا کنید.

با این VPN می توانید از اطلاعات شخصی و هویت خود محافظت کنید. این به شما کمک می کند تا به سرعت، ایمن و خصوصی در وب پیمایش کنید . علاوه بر این، به شما امکان می دهد از صفحات وب و برنامه های مسدود شده توسط محدودیت های جغرافیایی بازدید کنید.

Thumb Access APK Download Latest - Thumb PTE. LTD.

Sky VPN ۲.۳.۸ VPN Android

SkyVPN یک شبکه خصوصی مجازی برای اندروید است که به ما امکان می دهد با اتصال به سرورهای پروکسی هویت کاربر را جعل کنیم.

استفاده از VPN برای اتصال به اینترنت چندین مزیت دارد: حفظ حریم خصوصی و دسترسی به محتوای محدود شده بر اساس موقعیت مکانی شما. در میان برنامه های مختلف VPN موجود برای اندروید، باید به SkyVPN اشاره کنیم .

حفظ حریم خصوصی اندروید بیش از هر زمان دیگری مورد نیاز است

کاربران اینترنت آزادی کمتر و کمتری دارند، به این معنا که داده های آنها روز به روز بازتر می شود. با استفاده از یک برنامه مشابه که از طریق یک اتصال پراکسی، به ما امکان می دهد تمام فعالیت های آنلاین خود را در پشت یک آدرس IP جعلی پنهان کنیم، می توان از این مشکل جلوگیری کرد.

این اپلیکیشن دسترسی به سرورهای کشورهای مختلف را به ما ارائه می دهد، بنابراین اگر بخواهیم به محتوایی دسترسی داشته باشیم که فقط در یک منطقه خاص در دسترس است یا از سانسور جلوگیری کنیم، فقط باید سروری را انتخاب کنیم که به بهترین وجه با نیازهای ما مطابقت دارد. توابع و ویژگی های اصلی این اپلیکیشن:

 • مرور خصوصی و ناشناس
 • هیچ گزارش ترافیکی وجود ندارد.
 • صدها سرور برای انتخاب، توزیع شده در سراسر جهان.
 • با دستگاه های مختلف به طور همزمان کار می کند.

این اپلیکیشن مانند سایر اپلیکیشن های این سبک خدمات خود را به صورت رایگان اما با محدودیت ارائه می کند. اگر نیاز به مشاهده سایت ها بدون محدودیت ترافیکی و امکان انتخاب مکان سرور خود دارید، باید به عنوان یک کاربر پریمیوم ثبت نام کنید.

SkyVPN MOD APK v2.3.8 (Premium Unlocked) Download for Android

Panda VPN Pro 5.6.1 VPN Android

Panda VPN Pro برنامه ای است که برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی، ارتباطات ایمن و دسترسی رایگان به اینترنت به ما یک اتصال از طریق یک پروکسی ارائه می دهد.

اتصال به اینترنت از طریق VPN مزایای خود را از نظر ارتباطات خصوصی و امن دارد. به همین دلیل است که بسته به زمینه و هدف، دانلود برنامه هایی مانند Panda VPN Pro می تواند بسیار جالب باشد.

مرور ایمن و بدون محدودیت

اینها احتمالاً سه مزیت اصلی استفاده از سرویس VPN هستند:

 • اتصالات خصوصی از طریق پروکسی هایی که آدرس های IP جعلی را در اختیار ما قرار می دهند. بنابراین سرورهایی که به آنها متصل می شویم نمی دانند از چه دستگاهی استفاده می کنیم و از کجا به شبکه وصل می شویم.
 • ارتباط امن با رمزگذاری
 • دسترسی نامحدود به محتوای مسدود شده در اینترنت به دلایل کپی رایت یا سانسور.

این برنامه لیستی با سرورهای مختلف در سراسر جهان به ما ارائه می دهد . علاوه بر این، استفاده از آن بسیار آسان است زیرا فقط باید سرور مناسب را انتخاب کرده و سپس اتصال پراکسی را فعال کنیم.

PandaVPN Pro Mod APK 6.5.10 (Premium/Vip unlocked) Free Download

SocksDroid ۱.۰.۳ VPN Android

به لطف اتصال پراکسی SOCKS5 برنامه SocksDroid، هنگام گشت و گذار در وب از دستگاه Android خود از هویت و داده های آنلاین خود محافظت کنید.

کاربران اندروید به طور فزاینده ای متوجه می شوند که پوشاندن یک آدرس IP در حین مرور وب دیگر یک حرکت اضافی نیست و استفاده از پروکسی SOCKS می تواند یکی از راه های رسیدن به این هدف باشد (اگرچه در حال حاضر موارد بهتری وجود دارد). این پروتکلی است که اتصالات را قطع می کند و به عنوان یک واسطه برای سرور راه دور و دستگاه شما عمل می کند. به این ترتیب، هویت “واقعی” و داده های کاربر ناشناس نگه داشته می شود.

سرور پراکسی SOCKS5 رایگان برای گوشی های هوشمند

برنامه SocksDroid که امروز معرفی می کنیم یک کلاینت SOCKS5 برای دستگاه های اندرویدی است که از طریق یک سرویس Vpn اجرا می شود . این نوع پروکسی در بین کاربران این نوع نرم افزارها از ارزش بالایی برخوردار است زیرا امنیت بیشتری را از طریق ایجاد دیوار آتش و سایر روش های امنیتی با مدیریت آسان مانند سیستم احراز هویت، پشتیبانی از پروکسی UDP یا امکان پیاده سازی DNS فراهم می کند. پرس و جو از طریق یک پروکسی

با این حال، امروز ما یک VPN داریم. استفاده از آن بسیار امن تر است، زیرا تونلی که ایجاد می کند اجازه می دهد تا تمام ترافیک کاربر رمزگذاری شود، نه فقط آدرس IP، با سطح پیچیدگی بسیار بالاتر.

SocksDroid – Apps on Google Play