بهترین افکت های اینستاگرام

استوری اینستاگرام قابلیت های زیادی دارد. یکی از این ویژگی‌ ها، افکت ها و فیلترهای مختلفی  است که در استوری وجود دارد. با این افکت ها وفیلترها می‌توانید عکس‌ها و ویدئوهای خود را زیباتر کنید.

زیباترین افکت های اینستاگرام کدام هستند؟

ممکن است شما هم در دسته ی افرادی باشید که به فیلترها علاقه ی فراوانی دارند و بدون آنها هیچ عکس وفیلمی نمی گیرند و حتی هیچ عکس بدون فیلتری را به عنوان استوری و یا حتی پست منتشر نمی کنند. این افراد همیشه به دنبال زیباترین افکت های اینستاگرام هستند و همه ی آنها را در قسمت فیلترها سیو دارند.

اگر شما هم دوست دارید با زیباترین افکت های اینستاگرام آشنا شوید و از آنها برای کسب درامد از اینستاگرام استفاده کنید، این مطلب مخصوص شماست. در اینجا نام چند تا از زیباترین افکت های اینستاگرام را برای شما بیان می کنیم تا بتوانید آنها را سرچ کرده و از آنها برای عکس و فیلم های خود استفاده کنید.

Visit Italy

از جدیدترین افکت های اینستاگرام می‌توان به Visit Italy اشاره کرد. با این فیلتر می‌توانید با استفاده از این فیلتر می‌توانید نمایی ۳۶۰ درجه‌ای از معماری رنسانسی ایتالیایی داشته باشید. البته این

صرفا یک نقطه را نمایش می‌دهد و شما نمی‌توانید در آن مکان قدم بزنید. این فیلتر توسط @qreal3d ساخته شده است.

معرفی 20 تا از بهترین افکت های استوری اینستاگرام - انزل وب

گلیتر Glitter

این efect همانطور که از نام آن بر می آید، افکتی پرزرق و برق است. گلیتر در زبان انگلیسی به مفهوم زرق و برق و اکلیل و … است و همانطور هم که می بینید این افکت سرشار از زرق و برق است. در این efect نقطه های نورانی و زرق و برق داری وجود دارند که به صورت پیوسته خاموش و روشن می شوند.

Glitter Effect - Bling Effect - برنامه‌ها در Google Play

Custom Color

Custom Color یکی دیگر از افکت های جدید استوری اینستاگرام است. با استفاده از این فیلتر می‌توانید بخش‌های مختلف تصویر خود را به رنگ دلخواه در بیاورید، به عنوان مثال، آسمان را بنفش کنید، درختان را آبی و… . همچنین می‌توانید شدت رنگ‌ها را هم تغییر بدهید.

افکت استوری اینستاگرام

 time warp scan

این efect را می توان یکی از زیباترین افکت های اینستاگرام به شمار آورد که بسیار هم پرطرفدار است. این افکت با نام فیلتر خط آبی در اینستاگرام هم شناخته می شود. نحوه ی عملکرد آن هم به این صورت است که یک خط به رنگ آبی که می تواند افقی و یا عمودی باشد، از روی عکس شما رد می شود و با عبور این خط اتفاقاتی روی تصویر شما می افتد که می تواند آن تصویر را جذاب کند.

TIME WARP SCAN: Photo filter - برنامه‌ها در Google Play

Breeze

Breeze نیز یکی دیگر از بهترین افکت های اینستاگرام است که توسط @carmushka طراحی شده است. این فیلتر برای عکس گرفتن از منظره عالی است و کنتراست را به تدریج افزایش می‌دهد. علاوه بر این، بخش Exposure تصویر را هم تغییر می‌دهد.

افکت های استوری اینستاگرام

افکت renaissance painting

این efect با توجه به نقاشی های زمان رنسانس طراحی شده است. به کمک این افکت شما می توانید حالت چهره ی خود را به نقاشی های دوران رنسانس نزدیک کنید و یک تصویر با این افکت در اختیار داشته باشید.

Looks like some awkward reunion #renaissance#renaissancepainting#filte... |  TikTok

Milk*One، Milk*Two و  Milk*3

با استفاده از این فیلتر حال و هوایی ساحلی به استوری خود می‌دهید. با استفاده از این فیلترها تصویر شما کمی روشن‌تر و گرم‌تر می‌شود.

افکت های استوری اینستاگرام

افکت Retro Cam

Retro Cam هم efect جدید استوری اینستاگرام است با استفاده از این فیلتر استوری شما حال و هوایی رترو و وینتج به خود می‌گیرد.

معرفی 20 تا از بهترین افکت های استوری اینستاگرام - انزل وب

افکت ineslongevial

به وسیله ی efect ineslongevial شما می توانید روی صورت خود تصویرهایی نقاشی شده را مشاهده کنید. این نقاشی ها گویی به وسیله ی ماژیک طراحی شده اند.

معروفترین افکت های اینستاگرام کدامند و چگونه فعالشان کنیم ؟ | جدول یاب

Retro Film

Retro Film هم از افکت های جدید استوری اینستاگرام است که مانند efect قبلی دارای حال و هوایی رترو است. با استفاده از این efect استوری شما شبیه به فیلم‌های قدیمی می‌شود.

افکت های استوری اینستاگرام

 نور خورشید یا Sunlight

به کمک این فیلتر جذاب حالتی روی صورت شما به وجود می آید که انگار نور خورشید به آن می تابد. این efect را می توان یکی از زیباترین افکت های اینستاگرام به شمار آورد که جذابیت خاصی به تصویر شما می بخشد.

افکت پرتو و درخشش نور خورشید بر روی عکس و تصاویر + فیلم آموزشی - فافیک مارکت

 

۳D Lyrics

۳D Lyrics efect موزیک استوری اینستاگرام است که با آن می‌توانید متن آهنگ را به شکل سه بعدی در استوری به اشتراک بگذارید. شما می‌توانید فونت، رنگ آن و نحوه نمایش متن را تغییر بدهید. حتی برای آن سایه بگذارید و میزان شفافیت سایه را هم تغییر بدهید.

دانلود افکت های استوری اینستاگرام